Metalowe bramy przesuwne samonośne Wrocław

Chciałbyś zapewnić jak najwięcej bezpieczeństwa dla siebie i swojego domu? Dobrze trafiłeś! Nasza firma zajmuje się konstrukcją, montażem i serwisem bram przesuwnych, wjazdowych, skrzydłowych, garażowych na terenie Wrocławia i okolic. Stawiamy na fachowe doradztwo, oryginalne pomysły oraz solidne wykonanie Twojej nowej bramy przesuwnej.

Cechy bramy przesuwnej

Brama przesuwna jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze, niezawodnym i cichym. Nic dziwnego więc, że jest to najczęściej wybierany model bram. Wygodę użytkowania bram przesuwnych zapewnia między innymi najlepsza automatyka – jej funkcjonowanie oparte jest bowiem na nowoczesnych technologiach. Jednak niezbędnym warunkiem do zamontowania bramy przesuwnej jest odpowiednio duża przestrzeń, ponieważ brama musi przesuwać się wzdłuż ogrodzenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszych bramach przesuwnych stosujemy łożyskowe rolki – ten mechanizm zapewnia jej ciche i wygodne użytkowanie. Dzięki występowaniu dwóch sprężyn skrętnych, które zapewniają optymalne wyważenie bramy, możemy otworzyć ją szybko i bez większego wysiłku. Ponadto, oferujemy naszym Klientom szeroki wybór wzorów wypełnień i prętów, które pozwalają zindywidualizować produkt i dopasować go do ogrodu czy domu. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą profesjonalnej pomocy. Zachęcamy także do zapoznania się z galerią już wykonanych bram i odnalezienia inspiracji na kształt i wygląd swojej wymarzonej bramy przesuwnej.

Bramy przesuwne Wrocław

Przykładowe zdjęcia: